1398/11/3 پنجشنبه

بسمه تعالی

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

ای خدای کریم ترا سپاس، که مرا از ظلمت ها رهانیدی و براه مستقیم هدایتم فرمودی تا ازمیان تمام مکاتب، مکتب شهیدان و شاهدانی را برگز ینم که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سرداده اند و معراج پاک اندیشه اسلامی را هدف گیرم، که رهروانش، نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند و نام خود را در دفتر تشکلی ثبت کنم که همه مجاهدان، از اولین تا آخرین، آنرا امضاء نموده اند .

ای پروردگار مهربان، اینک که نعمت بی بدیل عضویت در لشکر مخلص خود را نصیبم فرموده ای به شکرانه ی، حضور در اردوگاه منتظران مهدی موعود (عج)، برمحمد وآل محمد(ص)، درود می فرستم، و با توای خدای خبیر وبصیر، عهد می بندم:

  • پیوسته، در آمادگی برای جهاد، بکوشم، و هرگز با طاغوت ها، و جهانخواران، سازش نکنم.
  • با تهذیب نفس، خود را بسازم، و هرگز تسلیم، زر و زیور دنیا طلبان، نگردم  .
  • با آگاهی، و بصیرت روزافزون، پرده های تزویر را، کنار زنم، و لحظه ای از مسیر ولایت، جدا نشوم.
  • تمامی استعدادها، وتوانایی های خود را، در جهت استمرار، راه نورانی، و نه شرقی و نه غربیِ امام خمینی (ره)، و تحقق آرمان هایِ، یاران بسیجی شهید، بکار بندم و تا آخرین منزل، آخرین نفس، و آخرین قطره خون، برای اعتلای کلمۀ الله، بایستم، و شهادت در این راه را، قله ی افتخار بدانم.
  • به دوستان خدا مهر ورزم، و با دشمنان او نسازم.
  • همواره یاور مظلومان، و خصم ستمگران باشم.
  • در خود سازی، و تقویت ایمان خود، و گسترش قانون خدا، در جهان بکوشم تا بانگ لا اله الا الله، و محمد رسول الله، بر تمام جهان، طنین نیفکند، دست ازمبارزه، با شرک و کفر و نفاق، بر ندارم.

خداوندا؛ این عهدی بود که به فضل تو بر جان و زبانم جاری شد و پایداری بر آن، جز با مدد تو ممکن نخواهد بود. پس به لطف خود، مرا در این راه ثابت قدم بدار، و در روز محشر نیز با بسیجیانم محشور فرما.

                                                            سایه مقام منیع ولایت مستدام باد

1398/10/9 دوشنبه